Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Regulamin
Producenci
Opinia o produkcie
Książeczka jest pięknie ilustrowana. W ciekawy i prosty sposób uświadamia dziecku jak ważne jest sumienne wykonywanie swoich zadań. Czytałam ją swoim…
Ocena produktu 5/5
Kontakt

Regulamin

Regulamin sklepu

Nabywcą w sklepie internetowym może być pełnoletnia osoba fizyczna lub firma.
Właścicielem sklepu internetowego jest firma Amadero.pl, Bosacka 7/17, 47-400 Racibórz. Wpis do ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Prezydenta Miasta Racibórz, NIP 6391378093, REGON 242764997. Na podstawie art. 7b ustawy z dnia 19 listopada 1999 - Prawo działalności gospodarczej (Dz. U. Nr. 101, pozycja 1178 z późn. zm.)

OFERTA SKLEPU

Wszystkie podane ceny wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.
Wszystkie ceny podane w naszym sklepie są cenami brutto.
Wszystkie produkty są fabrycznie nowe i objęte gwarancją wydawcy.
Oferowane przez nas produkty pochodzą od renomowanych wydawców, a podane specyfikacje z materiałów przez nich publikowanych.
Niektóre z oferowanych produktów mogą być w danej chwili niedostępne, o czym zostaną Państwo poinformowani przez pracownika firmy Amadero.pl
Składanie zamówień jest dozwolone wyłącznie dla osób pełnoletnich.

ZAMÓWIENIA

Zamówienie można złożyć korzystając z formularza na stronie www.amadero.pl , pocztą elektroniczną lub faxem.
Zamówienie potwierdzane jest pocztą elektroniczną w ciągu 48 godzin roboczych.
W przypadku braku możliwości potwierdzenia zamówienia z winy Nabywcy (np. błędny numer telefonu lub adresu e-mail) w ciągu 5 dni roboczych, zostanie ono anulowane.
Złożenie zamówienia przez Nabywcę jest równoznaczne z upoważnieniem do wystawienia paragonu lub faktury bez konieczności uzyskania jego podpisu.
W przypadku niektórych towarów mało popularnych lub przekraczających kwotę 500 zł brutto zamówienie zostanie zrealizowane po wpłacie 100 % wartości zamówienia.
Z chwilą potwierdzenia przyjęcia zamówienia dochodzi do zawarcia pomiędzy Amadero.pl i Nabywcą umowy sprzedaży towaru.

FORMA PŁATNOŚCI

1. Zapłata za zamówiony towar może być dokonana:
   - za pobraniem - zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze przesyłki;
   - przelewem przed dostawą towaru - firma Amadero.pl wystawia fakturę pro-forma, na podstawie której Nabywca dokonuje wpłaty.
2. W przypadku płatności przelewem faktura pro-forma zostaje wysłana klientowi faksem lub przez e-mail.
3. Towar wraz z fakturą zostaje wysłany do Nabywcy niezwłocznie po wpłynięciu należności na konto firmy Amadero.pl lub po przesłaniu potwierdzenia wpłaty faksem lub przez e-mail.

TRANSPORT

Na terenie całej Polski dostarczenie towaru następuje na koszt Nabywcy za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej. Koszt transportu produktów o niestandardowych wymiarach lub wadze ustalany jest indywidualnie.
Odbierając towar Nabywca jest zobowiązany do sprawdzenia, czy przesyłka nie posiada uszkodzeń powstałych podczas transportu. Warunkiem rozpatrzenia ewentualnej reklamacji jest spisanie w obecności pracownika firmy spedycyjnej lub Poczty Polskiej "Protokołu Reklamacji".

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Termin realizacji zamówienia zazwyczaj nie przekracza 72 godzin (dotyczy dni roboczych). Wyjątek stanowić mogą zamówienia na artykuły aktualnie niedostępne. W tym przypadku termin realizacji może się wydłużyć, jednak wtedy Nabywca zostanie o tym bezzwłocznie poinformowany. Gdy do realizacji zamówienia nie ma kliku pozycji, zamówienie zostaje wysłane z pozycjami, które aktualnie są na stanie, a reszta artykułów zostanie dosłana po pojawieniu się w magazynie na koszt firmy Amadero.pl

GWARANCJE

Sprzedawca gwarantuje najwyższą jakość towaru - wszystkie towary są produktami nowymi. W przypadku wykrycia przez Nabywcę wady towaru stosuje się przepisy Kodeksu Cywilnego o rękojmi za wady (art. 556-576). Sklep przyjmuje i załatwia reklamację dotyczącą towaru, w terminie 30 dni od dnia wykrycia wady przez Nabywcę i dostarczenia produktu do sklepu poprzez Pocztę Polską.

DOWÓD ZAKUPU

Do każdego zakupionego w sklepie internetowym Amadero.pl produktu jest dołączony paragon lub faktura VAT.

WYDANIE TOWARU

Chwilą wydania towaru jest moment powierzenia towaru przewoźnikowi trudniącemu się przewozem rzeczy tego rodzaju (art. 544 § 1 kodeksu cywilnego). W przypadku naszego sklepu jest to firma kurierska lub Poczta Polska w zależności od dokonanego przez Państwa wyboru. Wysyłając towar do Państwa Amadero.pl zapewni sposób opakowania i przewozu odpowiadający właściwościom rzeczy w szczególności jej nienaruszalność (zgodnie z art. 545 § 1 kodeksu cywilnego).

WYSYŁKA

Zamówiony towar wysyłamy Pocztą Polską jako przesyłkę priorytetową. Czas realizacji zamówienia przez www.amadero.pl wynosi max. 7 dni roboczych, natomiast czas dostarczenia przesyłki do adresata jest uzależniony od Poczty Polskiej i firma Amadero.pl nie ponosi odpowiedzialności za usługi świadczone przez Pocztę Polską. W przypadku zaginięcia przesyłki możliwe jest złożenie reklamacji przez firmę Amadero.pl na Poczcie Polskiej po upływie 14 dni roboczych od daty nadania przesyłiki, natomiast Poczta Polska po złożeniu reklamacji ma 31 dni roboczych na odpowiedź, dopiero po tym terminie będą zwracane pieniądze za zaginione przesyłki Nabywcom. Towar wysyłany za pośrednictwem przewoźnika podlega ubezpieczeniu wg wartości przesyłki.

ZWROTY ZAMÓWIONYCH PRODUKTÓW

Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2002 roku o Ochronie Praw Konsumentów, z towaru zakupionego w sklepie można zrezygnować bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko jeśli produkt nie był używany ani nie został w żaden sposób zniszczony oraz musi być przekazany w oryginalnym, nienaruszonym opakowaniu. Sprzedawca gwarantuje zwrot wartości produktu. Pieniądze zwracamy przelewem lub przekazem pocztowym. Koszt dostawy i odesłania towaru nie podlega zwrotowi.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

Składając zamówienie Nabywca akceptuje powyższy regulamin.
Wszystkie wymienione produkty i nazwy są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych i mogą być zastrzeżonymi znakami towarowymi odpowiednich właścicieli.
Zawartość sklepu Amadero.pl nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 543 kodeksu cywilnego. Sklep internetowy Amadero.pl zastrzega sobie prawo do ewentualnych błędów.

 


 
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu